Ověření malíři a tapetáři pro Brno a okolí

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Malíři pokojů Brno, malování pokojů Brno

Malíři pokojů realizují malování pokojů Brno na klíč, sestěhování nábytku, zakrytí , následné malování a úklid.

 

 • malování nebytových prostor Brno i po částech
 • malování ordinací Brno
 • malování dětských pokojů Brno
 • malování kuchyní Brno
 • malování skladů Brno
 • malování sklepů Brno
 • malování kanceláři
 • malování hal Brno
 • malování bank
 • malování schodišť Brno
 • malování obrázků na stěny,dětské pokoje,restaurace
 • opravné malování po výměně oken
 • stěrkování – úprava stěn na hladký povrch

Malíři pokojů-Brno provádí malování pokojů-zakrývání podlah a nábytku, po dohodě se zákazníkem malíři pokojů Brno provádí sestěhování nábytku, na provedené malování pokojů Brno poskytujeme záruku. Samozřejmě malíři pokojů Brno poskytnou nezávazné poradenství před malováním pokojů i výběr barev dle vzorníků všech cenových relací pro Brno a okolí.Malíři pokojů Brno provádí malování pokojů i v odpoledních hodinách a o víkendu.Malování pokojů pro Brno a okolí.

Používané barvy

Malíři pokojů Brno představují ucelený systém vnitřních i vnějších barev na stěny, fasády, dřevo a kov. Naprostá většina produktů Dulux se tónuje na tónovacích automatech a zákazník má tak možnost vybrat si až z 12000 odstínů. Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat. Zákazník si navíc může sladit do stejného barevného odstínu různé prvky interiéru i exteriéru. Řada produktů Dulux nese označení „Best by Test“ (nejlepší v testu). Jedná se o anonymní testování výrobků britskými profesionálními malířskými firmami a Dulux se již mnoho let opakovaně umísťuje na prvním místě. Naši malíři pokojů-Brno rádi malují s touto značkou, nikdy nezklamala.

Vodou ředitelná emulzní barva pro použití na malování pokojů Brno v interiéru na stěny a stropy.Touto barvou malíři-Brno realizovali většinu zakázek po Brně a okolí.

Vlastnosti:

* nátěr má výrobornou prodyšnost a trvanlivost
* snáší jemné mytí
* vhodný pro použití na sádrokarton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku, vinylové expandované tapety a řadu obkládacích desek

Polomatná interiérová barva pro vlhké prostory plně omyvatelná.
Vhodné pro dekoraci a ochranu většiny vnitřních povrchů, kde je požadován nepoddajný, trvalý,
k aplikaci snadný konečný nátěr vysoce odolný proti vlhkosti.

OBLAST POUŽITÍ
Barva vhodná pro veškeré nátěry v interiéru, na omítku, sádrokarton, beton, dřevotřísku, dřevo
a další.
Obzvláště vhodná na koupelny, kuchyně,dětské pokoje, jídelny, veřejné prostory, hygienické zařízení ,schodiště apod.

Na malování pokojů Brno používáme vysoce kvalitní matné emulze do interiéru. Vytváří trvanlivý matný povrch odolný vůči UV záření, lehce udržovatelný a rychleschnoucí. Má vynikající kryvost a stálobarevnost. Na omítky, tapety s reliéfním povrchem, dále např. na beton, cementovou omítku a zdivo cihlové či z betonových tvárnic.
k dispozici v balení: 2,5 l; 5 l a 10 l

Luxusní matná a omyvatelná bílá interiérová barva s nejlepšími surovinami a vysokými nároky na technické parametry dala vzniknout novince Primalex Essence bílá. Bílá barva Primalex Essence je zárukou dlouhodobě dokonalého vzhledu vašich stěn i stropů a zároveň splňuje požadavky kladené na moderní interiérové nátěry z hlediska omyvatelnosti, takže je vhodná i do místností, kde dochází k občasnému kontaktu s parou a vodou.

Omyvatelná, ale i čistitelná interiérová barva Primalex CERAMIC představuje moderní generaci speciálních interiérových barev, které použitím inovativních hydrofobních částic minimalizují průnik tekutých nečistot do hloubky a vytvářejí tak elegantní nátěrový film blížící se svou odolností a čistitelností keramickým povrchům. Běžné skvrny, které se mohou objevit na stěnách např. od kečupu, hořčice nebo vodou ředitelných fixů lze tak velmi jednoduše odstranit, stejně tak lze výrazně eliminovat i více problematické látky jako je káva nebo červené víno.

Ideální pro barevné, designové řešení stěn a stropů minerálních omítek i sádrokartonových desek interiérů v obytných, ale i komerčních prostorech zejména reprezentativního charakteru, jakými mohou být obývací pokoje, jídelny, pracovny, kanceláře nebo jednací místnosti.

Druhá nejpoužívanější barva malíři-Brno pro malování pokojů.
Malířská barva s vysokou paropropustností, kryvostí, jednoduše tónovatelná tónovacími barvami. Použití při každém malování.

Vysoce paropropustná bílá malířská barva. Jedná se o luxusní sněhovou bělost používanou v reprezentačních místnostech a všude tam, kde je kladen velký důraz na bělost malby.

Používá se k protiplísňovým nátěrům omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
Vzhledem k velmi nízké hodnotě prostupu vodních par sd je barva vhodná k nátěrům sanačních omítek v interierech.

Typ:
Malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila. Maximální účinnost je též proti houbám, kvasinkám, řasám a baktériím.

MASTER je matný disperzní malířský nátěr s extra vysokou bělostí (~92% BaSO4 ), dokonale odolný vůči otěru za sucha a připravený k okamžitému použití do vnitřních prostor. Je vhodný zejména pro povrchovou úpravu klasických i sádrových omítek, sádrokartonových, dřevotřískových a cementotřískových desek, betonu nebo panelů z lehčených hmot popř. strukturních papírových tapet, které mohou přicházet do nepřímého styku s potravinami. Současně díky velmi dobré paropropustnosti jej lze používat také pro nátěry sanačních omítek. Nátěrovou hmotu je možné tónovat doporučenými tekutými tónovacími barvami (např. zn. Primalex).

nabízíme služby spojené se slovy malíři, malíři pokojů brno, malování pokojů, malby brno, malování, malířství brno, vymalovat, nátěry, natírání,vnitřní malby, malířské práce brno, natěračské práce, lakování , malování bytů brno, dulux, barvy v bytě, ceník, brno, malby pokojů, malby bytů,dětské pokoje,malování dětských pokojů,malování kanceláří,moderní malování pokojů, pokojíčky, malování pokojů ceník, malíři ceník, malíři Brno, malování pokojů Brno, úklid Brno, neopalin, dulux.Pro tyto služby poskytujeme poradenství dle vzorníků i za použití fotospektrometru dulux,který načte odstín dle stěny pro přesné na míchání odstínu.

Ověření malíři a tapetáři pro Brno a okolí

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU