Ověření malíři a tapetáři pro Brno a okolí

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Malíři pokojů Brno, malování pokojů Brno

Malíři pokojů realizují malování pokojů Brno na klíč, sestěhování nábytku, zakrytí , následné malování a úklid.

 

 • malování nebytových prostor Brno i po částech
 • malování ordinací Brno
 • malování dětských pokojů Brno
 • malování kuchyní Brno
 • malování skladů Brno
 • malování sklepů Brno
 • malování kanceláři
 • malování hal Brno
 • malování bank
 • malování schodišť Brno
 • malování obrázků na stěny,dětské pokoje,restaurace
 • opravné malování po výměně oken
 • stěrkování – úprava stěn na hladký povrch

Malíři pokojů-Brno provádí malování pokojů-zakrývání podlah a nábytku, po dohodě se zákazníkem malíři pokojů Brno provádí sestěhování nábytku, na provedené malování pokojů Brno poskytujeme záruku. Samozřejmě malíři pokojů Brno poskytnou nezávazné poradenství před malováním pokojů i výběr barev dle vzorníků všech cenových relací pro Brno a okolí.Malíři pokojů Brno provádí malování pokojů i v odpoledních hodinách a o víkendu.Malování pokojů pro Brno a okolí.

Používané barvy

Malíři pokojů Brno představují ucelený systém vnitřních i vnějších barev na stěny, fasády, dřevo a kov. Naprostá většina produktů Dulux se tónuje na tónovacích automatech a zákazník má tak možnost vybrat si až z 12000 odstínů. Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat. Zákazník si navíc může sladit do stejného barevného odstínu různé prvky interiéru i exteriéru. Řada produktů Dulux nese označení „Best by Test“ (nejlepší v testu). Jedná se o anonymní testování výrobků britskými profesionálními malířskými firmami a Dulux se již mnoho let opakovaně umísťuje na prvním místě. Naši malíři pokojů-Brno rádi malují s touto značkou, nikdy nezklamala.

Vodou ředitelná emulzní barva pro použití na malování pokojů Brno v interiéru na stěny a stropy.Touto barvou malíři-Brno realizovali většinu zakázek po Brně a okolí.

Vlastnosti:

* nátěr má výrobornou prodyšnost a trvanlivost
* snáší jemné mytí
* vhodný pro použití na sádrokarton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku, vinylové expandované tapety a řadu obkládacích desek

Polomatná interiérová barva pro vlhké prostory plně omyvatelná.
Vhodné pro dekoraci a ochranu většiny vnitřních povrchů, kde je požadován nepoddajný, trvalý,
k aplikaci snadný konečný nátěr vysoce odolný proti vlhkosti.

OBLAST POUŽITÍ
Barva vhodná pro veškeré nátěry v interiéru, na omítku, sádrokarton, beton, dřevotřísku, dřevo
a další.
Obzvláště vhodná na koupelny, kuchyně,dětské pokoje, jídelny, veřejné prostory, hygienické zařízení ,schodiště apod.

Na malování pokojů Brno používáme vysoce kvalitní matné emulze do interiéru. Vytváří trvanlivý matný povrch odolný vůči UV záření, lehce udržovatelný a rychleschnoucí. Má vynikající kryvost a stálobarevnost. Na omítky, tapety s reliéfním povrchem, dále např. na beton, cementovou omítku a zdivo cihlové či z betonových tvárnic.
k dispozici v balení: 2,5 l; 5 l a 10 l

Primalex PROFITECH byl vyvinut ve spolupráci s profesionály, takže zcela odpovídá jejich požadavkům. Přináší na trh nátěrové hmoty nejvyšší kvality ovšem za přiměřené ceny. Právě díky důrazu na kvalitu minimalizuje reklamace, snižuje čas a náročnost aplikace. Nátěrové hmoty Primalex PROFITECH jsou plně srovnatelné s nejlepšími produkty na českém trhu. To potvrzuje také závěrečné hodnocení a testování výrobků Primalex PROFITECH, které proběhlo v laboratoři PPG Bochum, Germany (interiérové barvy) a PPG Sermamagny France (exteriérové barvy). Garance kvality je při výrobě zajišťována monitorováním deseti parametrů. Důraz byl kladen zejména na přesnost obarvení na zvolený odstín, kryvost a mechanické i aplikační vlastnosti. Dlouhodobě nejvyšší kvalita výrobků Primalex PROFITECH bude jednou za rok ověřována nezávislou certifikační autoritou (ITC®).

Řada Primalex PROFITECH zahrnuje interiérové i exteriérové nátěrové hmoty.

je kolorovací báze pro využití na stěny a stropy v interiéru. Vyniká hlubokým matem, ideální kombinací omyvatelnosti a vysoké kryvosti a výbornými aplikačními vlastnostmi. Umožňuje natónování až 23 600 odstínů, vyniká dokonalou přesností obarvení na zvolený odstín pro malování pokojů Brno.

REMAL FORTE používají malíři-Brno k malování namáhaných prostor ,nátěrům sádrokartonových desek a dále k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech. Vyhovuje normě,omyvatelná dle DIN 53778 W a S.
Vzhledem k velmi nízké hodnotě prostupu vodních par sd je barva vhodná k nátěrům sanačních omítek v interierech.

Tónování:
Tónovacími pastami V 3502 REMAKOL , REMAL.

REMAL FORTE je směs bílého pigmentu, plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a vodní disperze makromolekulárních látek. Svým složením je ekologicky nezávadný a příznivý životnímu prostředí.

Druhá nejpoužívanější barva malíři-Brno pro malování pokojů.
Malířská barva s vysokou paropropustností, kryvostí, jednoduše tónovatelná tónovacími barvami. Použití při každém malování.

Vysoce paropropustná bílá malířská barva. Jedná se o luxusní sněhovou bělost používanou v reprezentačních místnostech a všude tam, kde je kladen velký důraz na bělost malby.

Používá se k protiplísňovým nátěrům omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
Vzhledem k velmi nízké hodnotě prostupu vodních par sd je barva vhodná k nátěrům sanačních omítek v interierech.

Typ:
Malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila. Maximální účinnost je též proti houbám, kvasinkám, řasám a baktériím.

vhodná pro všechny interiérové povrchy Použití: na nové a staré povrchy jako je omítka, povrchy upravené stěrkovým tmelem, na beton, dřevo atp., ideální pro sádrokaraton Vlastnosti: vysoká prodyšnost, dlouhodobá životnost, vysoká krycí schopnost, přilnavost a vydatnost, jednoduchá aplikace a rychlé schnutí. Je omyvatelná běžnými čistícími prostředky Vydatnost: cca 13 m2/l Schnutí: 1 hodina, další nátěr po 3 hodinách Aplikace: štětcem, válečkem, (airless) Ředidlo:do 5 – 10% čistou vodou Balení: 750 ml, 3 l, 10 l Odstíny: bílá a 320 odstínů z mixisystému firmy VIVECHROM

nabízíme služby spojené se slovy malíři, malíři pokojů brno, malování pokojů, malby brno, malování, malířství brno, vymalovat, nátěry, natírání,vnitřní malby, malířské práce brno, natěračské práce, lakování , malování bytů brno, dulux, barvy v bytě, ceník, brno, malby pokojů, malby bytů,dětské pokoje,malování dětských pokojů,malování kanceláří,moderní malování pokojů, pokojíčky, malování pokojů ceník, malíři ceník, malíři Brno, malování pokojů Brno, úklid Brno, neopalin, dulux.Pro tyto služby poskytujeme poradenství dle vzorníků i za použití fotospektrometru dulux,který načte odstín dle stěny pro přesné na míchání odstínu.

Ověření malíři a tapetáři pro Brno a okolí

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU